Dorota Podsiadło Żłobek Radosne Tuptusie

Nasz żłóbek jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie dobro dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się kochane i rozumiane. Placówka spełnia standardy budowlano- sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie. Przywiązujemy uwagę do rozwoju intelektualnego, fizycznego i psychicznego dzieci, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy do dalszej edukacji. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa doświadczona kadra pedagogiczna.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe, językowe, plastyczne i muzyczne. Uczymy poprzez zabawę. Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony odnośnie prowadzenia żłobka. Placówka jest czynna codziennie. Zapraszamy Państwa do współpracy.