DREW-BUD Krzysztof Piernik

DREW-BUD Krzysztof Piernik

Nasz Zakład posiada wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej. Powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie, profesjonalnie i z najwyższą starannością. Dzięki wysokiej jakości usług oraz indywidualnemu podejściu do potrzeb Klientów, zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku budowlano-stolarskim. Naszym atutem są doświadczeni pracownicy oraz nowoczesne zaplecze maszynowo- techniczne. Opieramy się na materiałach najwyższej jakości, które pochodzą wyłączenie od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty naszych Klientów. W ramach naszej działalności wykonujemy schody drewniane, altanki i meble ogrodowe.

Jesteśmy producentem bezpiecznych i wygodnych w użytkowaniu placów zabaw. Budujemy także domki letniskowe i domy drewniane. Gwarantujemy sprawność działania oraz konkurencyjne ceny. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, biznesowymi i instytucjonalnymi z całego kraju, a w szczególności z województwa kujawsko- pomorskiego. Mając na względzie Państwa satysfakcję i zadowolenie, konsultujemy z Wami każdy etap realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
25 Maja, 2015

z przykroscia musze stwierdzic ze tak niesumiennego, nieuczciwego, nieterminowego, niewykwalikowanego i klamiacego czlowieka nie spotkalem.Ostrzegam p

D 

z przykroscia musze stwierdzic ze tak niesumiennego, nieuczciwego, nieterminowego, niewykwalikowanego i klamiacego czlowieka nie spotkalem.Ostrzegam przeded stratom nerwow.
ex klijent...

25 Maja, 2015

w zadnym wypadku nie polecam nikomu tego Pana. nieslowny , klamca i niedotrzymuje terminow

V 

w zadnym wypadku nie polecam nikomu tego Pana. nieslowny , klamca i niedotrzymuje terminow

1.0 1.0 2 2 z przykroscia musze stwierdzic ze tak niesumiennego, nieuczciwego, nieterminowego, niewykwalikowanego i klamiacego czlowieka nie spotkalem.Ostrzegam przeded stratom nerwow.ex kli