Dzwoneczek – Przedszkole Niepubliczne z Oddziałem Integracyjnym

Nasze Przedszkole jest miejscem wyjątkowym, do którego maluchy przychodzą z uśmiechem na twarzy. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci czuły się w placówce bezpieczne, kochane i rozumiane. Zatrudniamy jedyne doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, którzy do potrzeb malców podchodzą z zaangażowaniem i w sposób indywidualny. Placówka jest bezpieczna i dostosowana do potrzeb dzieci.

Naszym wychowankom zapewniamy wszechstronny rozwój intelektualny, społeczny i fizyczny. Maluchy w ramach czesnego biorą udział w zajęciach z rytmiki, języka angielskiego, cyklicznych zajęciach etnologicznych i dogoterapii. Gwarantujemy opiekę medyczną, logopedyczną i psychologiczną. Naszym priorytetem jest dobro malucha oraz sprostanie wymaganiom postawionym nam przez rodziców i opiekunów.

Powierzając nam swoją pociechę możecie być Państwo pewni profesjonalnej opieki i fachowego podejścia do potrzeb dzieci. Do naszej placówki przyjmujemy maluchy w wieku od 2 lat. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00- 18:00.

Zapraszamy.

Godziny otwarcia placówki pn.-pt. 6:00-18:00