Echa Leśne

Echa Leśne to dwie placówki przedszkolne położone w Tarchominie i w Warszawie Ursynów, gdzie Państwa pociechy znajdą profesjonalną opiekę oraz gdzie zostaną otoczone troskliwą opieką doświadczonych opiekunów. Obiekty są dostosowane do potrzeb maluchów, posiadają atestowane wyposażenie oraz są pozbawione barier architektonicznych. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście każdego z maluchów. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny i emocjonalny dzieci. Uczymy je samodzielności, szacunku względem siebie i odpowiedzialności.

Prowadzimy zajęcia językowe, plastyczne, muzyczne i ogólnorozwojowe. Współpracujemy z logopedą. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych naszych wychowanków. Placówki posiadają dobre opinie wśród rodziców. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy 10% rabatu na pierwszy miesiąc pobytu malucha w przedszkolu! Zapraszamy do współpracy.

52.2421219;21.08941900000002

ul. Igańska 22/6