ECO KIDS – PUNKT PRZEDSZKOLNY

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, dzieci są otoczone troskliwą opiekę, a ich dobro stawia się na pierwszym miejscu. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, który do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapewniamy zdrowe wyżywienie.

Wspieramy rozwój psychiczny, intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci. Prowadzimy zajęcia z języków obcych, warsztaty plastyczne, zajęcia kulinarne, zajęcia rytmiczno- muzyczne, lekcje ogólnorozwojowe oraz współpracujemy z logopedą. Organizujemy imprezy okolicznościowe z rodzicami. Przyjmujemy dzieci od 2, 5 lat. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

ul. Henryka Rodakowskiego 1 lok. 3A
zachodniopomorskie