eduMaluch

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek EduMaluch powstało z myślą o rozwoju wszechstronnym naszych najmłodszych Pociech.

EduMaluch jest to prywatna placówka: żłobek i przedszkole. Mieścimy się na Białołęce, przy ul. Ruskowy Bród 61. Pracujemy w godzinach 6.30. – 18.30. od poniedziałku do piątku również w wakacje oraz ferie zimowe.

EduMaluch jest kameralną placówką. Dbamy oto, aby dziecko pod naszymi „skrzydłami” było bezpieczne, szczęśliwe i nauczone. Dla nas najważniejsze jest dziecko, opieka nad nim, wprowadzanie go w świat, który nas otacza. Dzięki temu, że jesteśmy kameralną placówką podchodzimy do dzieci indywidualnie, znamy je „na wylot”, rozwijamy ich zainteresowania i talenty, uczymy samodzielności. Panuje u nas miła, domowa atmosfera.

Żłobek i Przedszkole EduMaluch posiada bogaty program dydaktyczno-wychowawczy. Dbamy o wszechstronny rozwój dziecka:

*zajęcia :ruchowe, muzyczne, przyrodnicze, taneczne, plastyczne, gimnastyka korekcyjna, rytmika, matematyka. Prowadzimy również zajęcia z języka angielskiego, zajęcia logopedyczne oraz spotkania z psychologiem.

* Zajęcia, które sprawiają wielką radość dzieciom to zajęcia z kuchcikowa – są to zajęcia, na których dzieciaki pod nadzorem nauczyciela przygotowują posiłek, przy okazji przyswajając wiedzę na temat danego produktu, właściwości, smaku, witamin, pochodzenia. Dzięki tym zajęciom dzieciaki wiedzą co znaczy dobra, zdrowa żywność.

* Wielkim zainteresowaniem cieszą się również zajęcia z cyklu „mali odkrywcy” – na tych zajęciach dzieciaki uczą się poprzez doświadczenia i eksperymenty. (Dlaczego latawiec lata? Co zrobić, by kwiaty zmieniły barwę? Jak zrobić bańki mydlane? Itd. )

Zajęcia edukacyjne to nie jedyna forma aktywności dla dzieci, zapewniamy bardzo wiele atrakcji (wyjścia, wycieczki, odwiedzają nas teatrzyki oraz osoby, od których możemy się czegoś nauczyć: policja, straż, przyrodnik, lekarz medyczny itd.)

Posiadamy własny plac zabaw, warzywniak, gdzie dzieciaki sieją, pielęgnują, obserwują wzrost i na koniec zbierają warzywa.

Naszym atutem jest własna kuchnia wzbogacona w witaminy. Dzieci otrzymują 5 posiłków dziennie: śniadanie, II śniadanie, II danie, zupka i podwieczorek. Urozmaiconymi posiłkami rozwijamy u dzieci chęć kosztowania.

W naszej ofercie znajdą również Państwo opiekunkę, która dojeżdża do domu i opiekuje się chorym dzieckiem.

EduMaluch organizuje urodziny dla dzieciaków niekoniecznie tylko dzieci z placówki (istnieje możliwość wynajmu sali).

Rekrutację do żłobka i przedszkola prowadzimy cały rok w miarę możliwości miejsc. Do placówki przyjmowane są dzieci według kolejności złożonych kart zgłoszeniowych. Każde nowoprzyjęte dziecko ma zapewnione dni adaptacyjne (5 dni po 2 godziny dziennie). Podczas adaptacji przez pierwszy dzień rodzic/opiekun jest przy dziecku, w kolejnych dniach dziecko jest już pod naszą opieką natomiast rodzic/opiekun jest w pobliżu.

Kolejność przyjęcia dziecka do żłobka/przedszkola:

1. złożenie karty zgłoszeniowej w placówce lub e-mailowo wraz z wpłatą wpisowego,

2. tydzień przed planowanym przyjścia dziecka do żłobka/przedszkola zapraszamy na dni adaptacyjne (dni adaptacyjne są bezpłatne)

3. W trakcie dni adaptacyjnych pisemnie zawarta jest umowa pomiędzy Rodzicem a Placówką.

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Edumaluch to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, zainteresowania i talenty, poznawać świat, zdobywać wiedzę, która będzie fundamentem w przyszłości.

ul. Ruskowy Bród 61
03-289 Warszawa-Białołęka