Fabryka Snów

Nasza placówka pełni profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 do 5 roku życia. Panuje tu miła, rodzinna atmosfera, a zajęcia prowadzone są w małych, kameralnych grupach. Uczymy maluchy samodzielności i odpowiedzialności, rozwijamy w nich pasję i kreatywność. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają wykwalifikowane i doświadczone opiekunki. Obiekt spełnia surowe normy unijne i sanitarne. Współpracujemy z artystami, dzieci poznają ciekawy świat kultury i sztuki.

Nieszablonowe podejście do potrzeb każdego malca pozwala nam wspierać jego indywidualny rozwój. Placówka jest otwarta w godzinach 7:00 – 19:00. Prowadzimy zajęcia z plastyki, rytmiki, gimnastyki korekcyjnej i sportu. Maluchy uczą się grania na bębnach afrykańskich, tańca towarzyskiego, języka angielskiego oraz współpracują z logopedą. Prowadzimy cykl zajęć zoologicznych, cykliczne spotkania z nauką oraz organizujemy koncerty i spotkania z artystami. Zapewniamy wyżywienie w postaci zdrowych i zbilansowanych posiłków. Zapraszamy do zapisów!