Fabryka Uśmiechu

Fabryka Uśmiechu to miejsce stworzone z sercem, fantazją i radością. To miejsce, w którym opiekun dzienny czeka na Wasze maluchy. U nas dzieci znajdą radość, bezpieczeństwo i świetną zabawę, w trakcie, gdy Ty musisz być w pracy, lub po prostu chcesz coś załatwić.

Fabryka Uśmiechu dzieciom oferuje opiekę dzienną (dzieci 0-3 powyżej 4 godzin), opiekę na godziny (dzieci 0-5), a dla samych rodziców kursy salsy i bachaty. :)

W miejscu tym zapewnić chcemy domową atmosferę, uśmiech, zadowolenie, rozwój, bezpieczeństwo jak i doświadczenie oraz profesjonalizm.

01 Grudnia, 2013

Ania

Byłam tam z córką na fantastycznej zabawie andrzejkowej, o której moja córka opowiadała jeszcze długo z wielkim zachwytem . Bawiłyśmy się doskonale i ja i ona. Na wyróżnienie zasługuje też podejście do jedzenia dla dzieci, które było nie tylko zdrowe, ale i przepyszne (to miła odmiana po wciskanych dzieciom na podobnych imprezach chipsach i ciastkach). Polecam gorąco wszystkim, bo sama na pewno chętnie pójdę na podobną imprezę tematyczną.

Agnieszka

Fabryka uśmiechu to miejsce stworzone dla dzieci i z myślą szczególnie o nich. Nietuzinkowe zabawy, pomysły zajęć , które nie zawsze si rodzice potrafią zapewnić swoim maluchom wywołują uśmiech na ich twarzach. Profesjonalna opieka w miłej atmosferze z dużym bagażem pomysłów na spędzenie wspólnego czasu z podopiecznymi to dla Ani wielka radość bo ona zna i rozumie potrzeby indywidualne każdego dziecka. Ma czas dla wszystkich dzieci, zatem polecam jej zajęcia,kto odda dziecko pod jej opiekę napewno nie będzie żałował a tylko pojawi się uśmiech "wyprodukowany "w fabryce uśmiechu w naturalny sposób poprzez żywy kontakt z dziećmi. Polecam gorąco bo z Ania nie ma " nudy" a tylko prawdziwa zabawa z edukacja. Przez trzy lata nasz syn był pod całodzienna opieka u Ani.

04 Listopada, 2013

Uśmiech mojego dziecka mówi sam za siebie.Gorąco polecamMagda- mama 2 synów i córki, którą zajmowała się Ania

Magdalena

Uśmiech mojego dziecka mówi sam za siebie.

Gorąco polecam
Magda- mama 2 synów i córki, którą zajmowała się Ania

Ilona

Fabryka Uśmiechu to faktycznie miejsce prowadzone z pasją i z miłością do dzieci. Mój synek (po 2-óch nieudanych próbach z nianiami) trafił tam 1,5 miesiąca temu i był to strzał w dziesiątkę. Synek jest radosny, zadowolony, na sam widok swoich opiekunek uśmiecha się od ucha do ucha. W końcu jestem spokojna - wiem że jest z osobami, które go bardzo lubią, a ja spokojnie mogę wrócić do pracy. Panie Poświęcają mu dużo uwagi, naprawdę widać ich ogromne zaangażowanie. W sytuacji kryzysowej skorzystałam z opieki na godziny dla starszej córeczki która stwierdziła, że przenosi się do Fabryki Uśmiechu ze swojego przedszkola, bo było wesoło i Panie takie miłe :) Szczerze polecam!

5.0 5.0 4 4 Fabryka uśmiechu to świetne miejsce, stworzone przez ludzi, dla których potrzeby dzieci są faktycznie na pierwszym miejscu. Byłam tam z córką na fantastycznej zabawie andr