Fajny Żłobek Justyna Rembiasz

Nasz żłobek jest miejscem pełniącym profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 3 miesiąca do 3 roku życia. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane i bezpieczne. Placówka jest dostosowana do potrzeb maluchów i spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Nad dziećmi czuwa wykwalifikowana kadra pedagogów. Wspieramy indywidualny rozwój fizyczny, intelektualny i emocjonalny dzieci. Uczymy je samodzielności, odpowiedzialności i szacunku. Przygotowujemy dzieci do dalszej edukacji szkolnej.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe: plastykę, muzykę, rytmikę i taniec. Codziennie czytamy bajki rozwijające kreatywność i wyobraźnię maluchów. Dzieci biorą udział także w zajęciach na świeżym powietrzu. Nasza placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 17:30. Cieszymy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy do współpracy.