Fundacja Krynicka Przystań

Nasze przedszkole jest placówką integracyjną. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście każdego z wychowanków. Obiekt spełnia surowe normy budowlane, jest pozbawiony barier architektonicznych oraz posiada atestowane wyposażenie. Prowadzimy zajęcia edukacyjne, wspomagające rozwój intelektualny i fizyczny dziecka, zajęcia rewalidacyjne, wychowawcze i logopedyczne. Oferujemy także szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Zapewniamy pomoce dydaktyczne i książki. Uczymy maluchy tolerancji, szacunku i odpowiedzialności. Dzieci mają zapewnione zdrowe wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Oferujemy okres adaptacyjny. Nasza placówka cieszy się zaufaniem Rodziców, co potwierdzają pozytywne opinie. Przedszkole jest czynne w godzinach 6:30- 17:00. Zapraszamy.