Futbolowe Dzieciaki Marcin Witowski

Nasza Akademia prowadzi zajęcia sportowe dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Pasja, bogate doświadczenie zawodowe oraz nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji sprawia, że nasze usługi cieszą się zaufaniem i zadowoleniem. Na zajęciach panuje miła atmosfera, dzięki czemu dzieci są aktywne fizyczne i z przyjemnością wykonują ćwiczenia ogólnorozwojowe. Do potrzeb każdego malucha podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczonych trenerów i instruktorów. Oferujemy zajęcia ogólnorozwojowe, trening piłkarski, elementy gimnastyki korekcyjnej i integracji sensorycznej oraz naukę języka angielskiego podczas zajęć.

Spotkania są prowadzone w kameralnych grupach w oparciu o sprawdzony, autorski program treningowy. Gwarantujemy profesjonalny sprzęt treningowy. Posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji i referencji. Działamy na terenie Warszawy. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje odnośnie prowadzenia naszych zajęć. Zapraszamy Państwa do współpracy.

14 Lutego, 2016

Ania

07 Stycznia, 2016

bardzo miła atmosfera, zajęcia atrakcyjne dla dzieci.. mój Jaś przez cały tydzień czeka na Futbolowe treningi Polecam wszystkim