Gabinet Edukacyjno – Terapeutyczny Szansa Justyna Sosnowska

Nasz Gabinet Edukacyjno – Terapeutyczny Szansa to specjalistyczny ośrodek cieszący się dobrą opinią wśród pedagogów, rodziców i dzieci. Nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, indywidualne podejście do potrzeb najmłodszych oraz wykorzystanie nowoczesnych i skutecznych technik działania sprawia, że nasz gabinet jest miejscem godnym polecenia i zaufania. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów i pedagogów.

Prowadzimy diagnozę i terapię dzieci i młodzieży gimnazjalnej z trudnościami w nauce pisania, czytania, w opanowaniu zasad ortografii oraz w nauce matematyki. Oferujemy także skuteczne terapie dla dzieci głuchych i niewidomych. Wydajemy diagnozę gotowości szkolnej u dzieci uczęszczających do zerówek. Prowadzimy konsultacje dla rodziców. Posiadamy wiele rekomendacji i referencji. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony odnośnie prowadzenia naszego gabinetu. Zapraszamy Państwa do współpracy.