Gumisiowe Przedszkole

Nasze Przedszkole jest miejscem wyjątkowym, gdzie panuje miła, rodzinna atmosfera, a wszystkie dzieci czują się kochane i potrzebne, prowadzimy także żłobek i zerówkę.

Nad bezpieczeństwem maluchów czuwają doświadczone opiekunki.

W naszym przedszkolu uczymy dzieci samodzielności i przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej.

Kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój naszych wychowanków.

Maluchy uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, tańca, bajkoterapii, papieroplastyki, w zajęciach kulinarnych, dogoterapii, matematyki i logopedii.

Prowadzimy Metodę Dobrego Startu oraz Odmienną Metodę Nauki Czytania.

Rozwijamy zainteresowania dziecka i kreujemy jego wyobraźnię.

Dysponujemy własną kuchnią, gdzie przygotowujemy zdrowe, zbilansowane posiłki dla dzieci.

Istnieje możliwość dostosowania diety do indywidualnych potrzeb żywnościowych maluchów.

Pozostały pojedyncze wole miejsca w każdej grupie wiekowej.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu dla pierwszych trzech rodziców. Zapraszamy.

01 Marca, 2017

Iga885

31 Stycznia, 2017

ja i moja córeczka bardzo lubimy to przedszkole , kadra jest na prawde na wysokim poziomie , dobrze zainwestowane pieniądze

Ada

02 Czerwca, 2016

Franek

Niedawno zapisaliśmy synka do Gumisiowego Przedszkola w Kaliszkach i jesteśmy z żoną zadowoleni z opieki. Fajne jest, że dzieci się tutaj nie nudzą, mają dużo zajęć dodatkowych jak chociażby robotyka, dużo wycieczek. Okolica jest wyjątkowo atrakcyjna i przy tym bezpieczna. Dokładnie to obiekt jest przy lesie, za firmą Intercars.

28 Kwietnia, 2016

Mariola67

Moja pociecha jest dumnym przedszkolakiem w Gumisiowym Przedszkolu w Kaliszkach. Ma już 5 lat, więc to poważny wiek;) Powiem szczerze, że jak go odbieram czasami po pracy z przedszkola to nie za bardzo ma ochotę iść do domu, tak mu się tam podoba, a to chyba najlepsza rekomendacja.

22 Stycznia, 2016

Justyna

To wspaniałe miejsce dla maluchów. Panie przemile, wspaniałe domowe jedzenie, opieka na najwyższym poziomie. Jeden problem: dziecko nie chcę mi wracać do domu:))

14 Września, 2014

Sprawdziły się zarówno żłobek jak i przedszkole. Szkoła co prawda dopiero startuje, ale mój syn nie ma żadnych uwag :o)Świetna lokalizacja,

Anna

Świetna lokalizacja, doskonale wyposażone sale, zaangażowana kadra, dobry kontakt z kierownictwem, zdrowa, smaczna kuchnia i przyjazny plac zabaw dla dzieci z każdej grupy wiekowej. Ciekawy program i atrakcyjne czesne. Moje dzieci uwielbiają Gumisiowe Przedszkole i Szkołę, a to jest najlepszą opinią i rekomendacją.

10 Września, 2014

Grzegorz

Bardzo dobre przedszkole. Kadra kochająca nasze dzieci, świetna kuchnia. Nie ma problemu z dietą indywiduwalną dla dzieci. Dzieci nie wyobrażają sobie kolejnego dnia bez przedszkola. największy problem dla nich, to konieczność pozostania w domu w soboty i niedziele. Najchętniej chodziłyby do Gumisiowego codziennie. Super fajne miejsce dla naszych dzieci. Ceny przystępne. Dla właścicieli przedszkola i szkoły ważniejsze jest dobro dziecka niż tylko zarabianie pieniędzy. W Warszawie nie znalazłem takiego podejścia. Zachęcam wszystkich do posyłania waszych dzieci do Gumisiowego Przedszkola.

21 Sierpnia, 2014

Elzbieta

Do Gumisiowego Przedszkola chodziła moja wnuczka Ania. Codziennie rano nie mogła się doczekać kiedy spotka się z dziećmi i Paniami. Przez cały czas pobytu w przedszkolu Ania miała przy sobie PRZEMIŁĄ i KOMPETENTNĄ opiekę. Każda matka a tym bardziej babcia martwi się czy dziecko trafi w odpowiednie ręce. W Gumisiowym Przedszkolu napewno TAK. Polecam TO przedszkole z całego serca i z przekonaniem, że pobyt dziecka w tej placówce odpowiedni przygotuje malucha do życia w grupie.

05 Sierpnia, 2014

Ewa

Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, mój syn bardzo lubi chodzić do przedszkola, na koniec dnia nie mogę namówić go na powrót do domu, jak obserwuje to nie tylko ja mam ten problem :) a to chyba najlepiej świadczy o Gumisiowym Przedszkolu. A i oczywiście Pani Kucharka tak świetnie gotuje że syn w weekendy mówi że w przedszkolu jest lepsze jedzenie niż w domu. Polecam to przedszkole naprawdę wszystkim !

22 Kwietnia, 2014

Bardzo fajne przedszkole super położenie. Plac zabaw z prawdziwego zdarzenia. Panie wychowawczynie bardzo fajne z dobrym podejściem do dzieci.
Ewa

5.0 5.0 13 13 bardzo dobre przedszkole, miłe panie kuchnia też jest super, moje dziecko chodzi tam z przyjemnością
Strona: