Iwona Ryll-Bernaczyk Opieka Dzieci I Osoby Starsze

Nasza firma oferuje kompleksową opiekę nad osobami starszymi i schorowanymi. Bogata praktyka zawodowa, nieszablonowe podejście do potrzeb Pensjonariuszy oraz życzliwe i serdeczne podejście czynią to miejsce przyjaznym i wyjątkowym. Wspieramy seniorów w wykonywaniu codziennych obowiązków, dajemy wsparcie psychiczne i fizyczne oraz zapewniamy godne warunki bytowo- opiekuńcze. Organizujemy ciekawe warsztaty i terapie zajęciowe zgodne z zainteresowaniami osób starszych. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne, jest pozbawiony jakichkolwiek barier architektonicznych.

Oferujemy także profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku do 12 lat. Wspieramy rozwój psychiczny, fizyczny i emocjonalny dzieci oraz zapewniamy ciekawy plan dnia. Do dyspozycji oddajemy duży i bezpieczny plac zabaw. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia placówki. Nasze usługi cieszą się zaufaniem i uznaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Oferujemy opiekę długoterminową, krótkoterminowa i weekendową. Zapraszamy Państwa do współpracy.