Jeżyk Edyta Mikulska

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym, gdzie każde dziecko czuje się potrzebne, rozumiane i kochane.

Już dziesiątki rodziców obdarzyło nas zaufaniem, czego dowodem są pozytywne opinie o naszym przedszkolu.

Przyjmujemy maluchy w wieku od 2, 5 do 5 lat.

Zatrudniamy doświadczone i wykwalifikowane opiekunki stawiające na pierwszym miejscu dobro dzieci.

Kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój maluchów i oferujemy ciekawe zajęcia dogoterapii, rytmiki, aerobiku, plastyki, gastronomii oraz lekcje z logopedą.

Do dyspozycji naszych podopiecznych oddajemy kolorowe i bezpieczne sale i plac zabaw.

Do przedszkola często przyjeżdżają przyjezdne teatrzyki i artyści.

Dzieci mogą brać udział w zajęciach dodatkowych języka angielskiego ( 20 zł/msc) i tańca ( 20 zł/msc.).

Organizujemy ciekawe wycieczki krajoznawcze.

Zapewniamy wyżywienie w ramach cateringu.

Istnieje możliwość dopasowania posiłków do indywidualnych potrzeb żywieniowych dzieci.

Mamy jeszcze wolne miejsca! Przedszkole jest czynne w godzinach 6:30-17:00.

Zapraszamy.

godz otwarcia 6:30-17:00