Joanna Grębowiec – Niepubliczne Przedszkole Bociania Kraina, Klub Malucha Bociankowo

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera. Cieszymy się zaufaniem i uznaniem rodziców, którzy bez obaw posyłają do nas swoje pociechy. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Nad bezpieczeństwem i wszechstronnym rozwojem dzieci czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie. Indywidualne podejście do potrzeb każdego z wychowanków sprawia, że maluchy czują się u nas tak samo dobrze, jak we własnym domu.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 roku życia. Jako jedyna placówka w Tarnobrzegu prowadzimy zajęcia metodą glottodydaktyki. Ponadto oferujemy ciekawy wachlarz zajęć dydaktycznych: język angielski, rytmika, bajkoterapia, muzyka, dogoterapia czy gimnastyka korekcyjna. Współpracujemy z logopedą. Nasi wychowankowie mają zapewnione wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Istnieje możliwość dopasowania posiłków do indywidualnej diety dziecka. Śniadania rodzice dostarczają we własnym zakresie.

Do dyspozycji dzieci oddajemy kolorowe sale, piękny ogród i plac zabaw. Mamy jeszcze wolne miejsca! Rekrutacja trwa! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców wprowadziliśmy także sobotnie dyżury w godzinach 9:00- 14:00. Czesne wynosi 100 zł za pobyt dziecka w godzinach 6: 00-16: 00 oraz 150 zł w godzinach 6:00- 18:00. Zapraszamy.

W godzinach 6:00-18:00