Kalinkowo – dzienna opieka nad dzieckiem

Nasza placówka oferuje kompleksową i troskliwą opiekę nad Państwa pociechami. Obiekt spełnia normy budowlane i posiada atestowane wyposażenie. Zatrudniamy wyspecjalizowanych pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Realizujemy podstawę programową, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi naszych wychowanków. Zapewniamy zdrowe wyżywienie.

Prowadzimy zajęcia plastyczne, językowe, muzyczne i ruchowe. Jesteśmy placówką dwujęzyczną. Uczymy poprzez zabawę. Zapewniamy miłą i rodzinną atmosferę, indywidualne podejście do potrzeb każdego z wychowanków oraz bezpieczeństwo i zrozumienie. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00- 17:00.

Dzieciom zapewniamy:
okres adaptacyjny
fachową i troskliwą opiekę w godz. od 7:00 do 17:00
smaczne i zdrowe posiłki
zajęcia prowadzone przez młode opiekunki/nianie
wszechstronną edukację poprzez zabawę
wiele imprez okolicznościowych dla dzieci
dwie sale do zabaw i odpoczynku