Katarzyna Nowacka, Stumilowy Las

Stumilowy Las jest idealnym miejscem dla dzieci ciekawych świata i zabawy.

Posyłając do nas swoją pociechę możesz być pewien, że zostawiasz je pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 do 6 lat.

Nasi podopieczni rozwijają swoje pasje i zainteresowania, uczą się przez zabawę oraz mogą spędzać czas w grupie rówieśników.

Dzieci biorą udział w zajęciach języka angielskiego, rytmiki, wymowy i dykcji, lekcjach plastyki, tańca, w zajęciach teatralnych oraz w licznych łamigłówkach, grach i zabawach.

Jesteśmy otwarci także na małych alergików oraz dzieci będące na specjalnej diecie.

Co najmniej raz w miesiącu organizujemy wyjazdy i wycieczki np. do kina, oceanarium, zoo czy do stadniny koni.

Podopieczni spotykają się także z przedstawicielami różnych zawodów ( ze strażakami, policjantem, lekarzem).

Godziny otwarcia naszej placówki to 7:00-17:00.

Zapraszamy!!!

Godziny otwarcia od 7:00 do 17:00

06 Lutego, 2015

fajne i ciekawe przedszkole ;)

Anna

fajne i ciekawe przedszkole ;)

5.0 5.0 1 1 fajne i ciekawe przedszkole ;)