Klasa Bobasa

Nasza Placówka jest miejscem bezpiecznym, która oferuje kompleksową i profesjonalną opiekę nad Państwa pociechami. Wspieramy indywidualny rozwój każdego dziecka, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności oraz przygotowujemy do dalszej edukacji szkolnej. Przedszkole i żłobek spełniają surowe normy sanitarne i budowlane, co jest gwarancją bezpieczeństwa naszych wychowanków. Atestowane pomoce dydaktyczne wspierają rozwój kreatywności i wyobraźni dzieci. W naszej placówce panuje miła, przyjazna atmosfera.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni i troskliwi opiekunowie. Oferujemy bogaty program dydaktyczny i szeroki wachlarz zajęć artystycznych, edukacyjnych i językowych.

Współpracujemy z logopedą, psychologiem, pedagogiem i terapeutą integracji sensorycznej. Oferujemy kompleksowy personel medyczny. Przy naszej placówce znajduje się specjalistyczna poradnia terapeutyczna. Prowadzimy grupę dzieci autystycznych-oddział integracyjny.

Oferujemy tydzień bezpłatnej adaptacji dziecka.

To co nas wyróżnia wśród innych placówek to zajęcia z języka angielskiego, gdzie 1 godzina jest gratis w abonamencie, natomiast 2 kolejne płatne są 100,00 zł.

Placówka czynna jest od 07.00 do 18.00.

Prowadzimy także warsztaty dla rodziców, które wspierają wychowanie maluchów. Do przedszkola przyjmujemy maluchy w wieku od 2 do 5 lat, zaś do żłobka dzieci do lat dwóch. Najważniejsze jest dla nas szczęście każdego dziecka. Zapraszamy!!!