Klub Dziecięcy Ranczo Bobasa

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje przyjazna atmosfera. Dokładamy wszelkich starań, aby każde dziecko czuło się u nas potrzebne, kochane i rozumiane. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Do potrzeb każdego malca podchodzimy serdecznie, życzliwie i w sposób indywidualny. Dbamy o wszechstronny rozwój intelektualny, fizyczny, psychiczny i społeczny dzieci, uczymy ich samodzielności oraz przygotowujemy do dalszej nauki w szkole. Obiekt spełnia normy unijne.

Prowadzimy zajęcia taneczne, muzyczne i plastyczne, ponadto czytamy bajki i spędzamy dużo czasu na świeżym powietrzu. Do dyspozycji dzieci oddajemy dużą salę dla dzieci wyposażoną w nowoczesne zabawki i meble, sypialnię, jadalnię oraz plac zabaw. Obiekt monitorowany. Placówka jest czynna przez cały rok w godzinach 6:30- 18:00. Rodzice mają do wyboru różne warianty opieki, także wieczorną i weekendową.

Opłaty: wpisowe wynosi 199 zł, czesne miesięczne od 349 zł do 999zł. W sierpniu organizujemy darmowy okres adaptacyjny. Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 4 roku życia. Mamy jeszcze wolne miejsca! Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu.  Zapraszamy.

godz: 6:30-18:00

16 Stycznia, 2016

Krzysztof

Doskonały wybór Rodziców troszczących się o kompleksowy rozwój swojego Dziecka.
Ranczo Bobasa prowadzone jest z wielką pasją i zaangażowaniem w wychowanie dzieci, a nie tylko "przechowywanie" jak w niektórych innych placówkach.
POLECAM żłobek Ranczo Bobasa!

03 Marca, 2015

Ranczo Bobasa zasługuje na polecenie. Moje Dziecko codziennie zostawiam pod opieką Pani Basi.Jestem bardzo zadowolona, więc szczerze rekomenduję

Lucyna Handzlik

Jestem bardzo zadowolona, więc szczerze rekomenduję Ten żłobek.

11 Sierpnia, 2014

GORĄCO POLECAM !

Jola

GORĄCO POLECAM !