Klub Dziecięcy Świat Malucha

Nasza placówka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem rodziców, którzy posyłają do nas swoje pociechy.

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście dzieci.

Obiekt spełnia surowe normy budowlano- sanitarne i jest dostosowany do potrzeb maluchów.

Zatrudniamy doświadczony i rzetelny personel z wykształceniem pedagogicznym.

Prowadzimy zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne, gry, zabawy edukacyjne oraz indywidualne zajęcia logopedyczne.

Gwarantujemy całodzienne wyżywienie dopasowane do potrzeb żywnościowych dzieci.

Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy czuły się tu bezpieczne, kochane i potrzebne, rozwijały swoje pasje i zainteresowania oraz poznawały otaczający je świat.

Do dyspozycji wychowanków oddajemy cztery, kolorowe sale zabaw.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy bezpłatny okres adaptacyjny.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia.

Mamy jeszcze 10 miejsc wolnych!

Rodzice mają do wyboru różne rodzaje abonamentu.

Placówka jest czynna w godzinach 6: 30- 17: 30 z możliwością dopasowania godzin pobytu dziecka.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu w wysokości 50 zł na czesne dla każdego, kto zapisze swoje dziecko do naszej placówki do końca października!

6:30- 17:30 (z możliwością dopasowania godzin pobytu)