Klub Dziecięcy Świat według Gucia

Nasz Klub Dziecięcy jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie każde dziecko będzie się czuło potrzebne, rozumiane i kochane.

Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel o wykształceniu pedagogicznym, który do potrzeb dzieci podchodzi z zaangażowaniem i w sposób indywidualny.

Placówka jest dostosowana do potrzeb maluchów.

Dbamy o rozwój psychiczny, fizyczny i społeczny wychowanków, którzy biorą udział w zajęciach bajkoterapii, muzyki, manualnych, technicznych i ruchowych.

Organizujemy również bajeczne przyjęcia urodzinowe z wybranym przez Państwa motywem przewodnim, zapewniamy dwóch animatorów, którzy zadbają o wspaniałą zabawę Państwa pociech.

Zapewniamy wyżywienie w dwóch wariantach: sprawdzony catering bądź posiłki dostarczane na własną rękę.

Zapewniamy opiekę logopedy i psychologa.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno opiekę całodzienną, jak i pakiety godzinowe, nianie, opiekę w weekendy.

Jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa indywidualnych potrzeb.

Do placówki przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 4 roku życia.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00- 17:00.

godziny otwarcia: 7:00- 17:00 (prosimy kontaktować się w tych godzinach)