Klub Językowy We Love English

We Love English to klub językowy dla dzieci od 3 roku życia. Jesteśmy placówką zlokalizowaną w Warszawie na Bemowie. Skupiamy doświadczoną kadrę specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego.

To właśnie z myślą o najmłodszych stworzyliśmy miejsce, gdzie nauka jest zabawą i przygodą z językiem angielskim. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania, wykorzystaniu tablicy interaktywnej, filmów na dvd, a także licznych gier i zabaw motywujemy do nauki języka obcego, a także rozwijamy sprawności językowe naszych uczniów.

Prowadzimy zajęcia grupach w 5-7-osobowych, gdyż nauka angielskiego w małych zespołach jest najbardziej efektywna i umożliwia indywidualne podejście do ucznia. Uważamy, że nauka języków obcych od najmłodszych lat procentuje w przyszłości.

Co nas wyróżnia?

- prowadzimy zajęcia w małych grupach,

- współpracujemy tylko z doświadczonymi lektorami, dla których uczenie jest pasją,

- indywidualnie podchodzimy do uczniów i ich potrzeb,