Klub Malucha Bąbelkowy Świat Katarzyna Gierada

Nasza placówka przyjmuje dzieci w wieku od 1 do 3 roku życia. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się kochane i bezpieczne. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Do potrzeb maluchów pochodzimy indywidualnie, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności oraz wspieramy rozwój intelektualny, psychiczny i fizyczny dziecka. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne i wyposażona została w pełni interaktywny monitoring. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy ze sprawdzonym cateringiem.

Prowadzimy zajęcia muzyczno- ruchowe, rytmiczne, ogólno ruchowe, zabawy manualne i techniczno- konstrukcyjne, zajęcia językowe, bajkoterapię oraz zajęcia uczące dzieci higieny i samodzielności. Do dyspozycji maluchów oddajemy bezpieczne sale zabaw. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki. Nasze usługi cieszą się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Klub Malucha jest czynny w godzinach 7:00- 17:00. Zapraszamy Państwa do rejestracji.