Klub Malucha Bajka Magdalena Kozieł

Klub Malucha Bajka jest idealnym miejscem dla dzieci w wieku 1-5 lat.

Stwarzamy doskonałe warunki rozwoju, umożliwmy poznawanie świata przez zabawę oraz zapewniamy bezpieczeństwo pod okiem doświadczonych opiekunów.

Naszym atutem jest miła, niemal rodzinna atmosfera oraz indywidualne podejście do naszych podopiecznych.

Ciekawy program dydaktyczny prowadzony zgodnie z MEN, pozwala maluchom przyswajać wiedzę w interesujący sposób.

Cicha i spokojna lokalizacja jest także dodatkowym plusem.

Zajęcia dodatkowe (angielski, logopeda, zajęcia taneczne) są wliczone w czesne.

Grupy max 15 dzieci, istnieje możliwość dopasowania liczby godzin i dni w których dziecko przebywa w placówce.

Doraźna opieka nad dziećmi obowiązująca dla wszystkich chętnych, catering dla dzieci alergicznych.

Dzieci mają zapewnione 3 posiłki główne +przekąski.

Nasz Klub Malucha jest otwarty w godzinach 7:00-17:00.

Zapraszamy.

Godziny otwarcia od 7:00 do 17:00

18 Października, 2012

Ala

01 Października, 2012

Polecamy to miejscePrzede wszystkim przyjazna i elastyczna kadra. Ludzie budzą zaufanie, doświadczenie widać na każdym kroku.Bardzo dobrze sko

Michał

Polecamy to miejsce
Bardzo dobrze skomunikowane miejsce.
Opiekunki mają indywidualne podejście do dzieci, dużo cierpliwości i wyrozumiałości.

5.0 5.0 2 2 Bardzo fajny klub dla maluchów, przesympatyczne opiekunki, mają podejście do dzieci, indywidualnie podchodzą do każdego dziecka.