Klub Malucha Bajkowa Kraina Beata Pawlicka-Henry

Nasz Klub Malucha oferuje swoim podopiecznym profesjonalną opiekę pod okiem doświadczonych pedagogów, ciekawe zajęcia dydaktyczne i interesujące zabawy integracyjne w grupie rówieśników.

Dzieci mogą uczyć się języka angielskiego, przyrody i plastyki.

Do potrzeb każdego malca podchodzimy z zaangażowaniem i indywidualnie, poświęcając mu dostateczną uwagę, dzięki czemu czuje się jak w domu.

Z myślą o rodzicach nasz Klub Malucha jest także otwarty w weekendy i w godzinach wieczornych po wcześniejszym ustaleniu.

Zapewniamy wyżywienie w postaci pełnowartościowych i dostosowanych do potrzeb dietetycznych dzieci obiadów.

Stałym punktem programu są także wycieczki, spacery i imprezy okolicznościowe.

Na terenie ośrodka znajduje się bezpieczny ogród.

W trosce o zdrowie dzieci, ozonujemy dwa razy dziennie pomieszczenia, w których przebywają nasi mali podopieczni.

Do naszego Klubu Malucha przyjmujemy dzieci w wieku 2-5 lat.

Posiłki dostosowywane do potrzeb dzieci, więc również dzieci cierpiących na alergie pokarmowe.

Zajęcia dodatkowe są wliczone w czesne, prowadzone zajęcia: rytmika, gimnastyka korekcyjna, zajęcia z logopedą.

Posiadamy własny plac zabaw.

Możliwa doraźna opieka nad dzieckiem, możliwość indywidualnego ustalenia godzin i dni w których dziecko będzie w placówce.

Placówka przyjmuje dzieci w godzinach o 7- 17:30

Zapraszamy.

Godziny otwarcia 6.30-17.30 od poniedziałku do soboty w Niedziel można zostawić na 2-3 godziny -20zl/h

10 Października, 2014

Emila

Moja dwuletnia córeczka chodzi tam już od kilku miesięcy i mogę je z całego serca polecić wszystkim rodzicom. Opiekunki są bardzo oddane i odpowiedzialne, dzieciaki chodzą zadowolone. Wyposażenie super, dużo różnych zabawek i materiałów edukacyjnych. Kadra bardzo elastyczna. Naprawdę godne polecenia! :)

07 Stycznia, 2013

Moja córka chodzi tam już 2 rok zawsze z przyjemnością.

Monika

Moja córka chodzi tam już 2 rok zawsze z przyjemnością.

12 Grudnia, 2012

Przyjazne przedszkole z dobrymi i fachowymi opiekunami.polecam:)

Wiera

Przyjazne przedszkole z dobrymi i fachowymi opiekunami.polecam:)

03 Grudnia, 2012

Kamila

DOŁĄCZAM SIĘ DO GRONA ZADOWOLONYCH RODZICÓW . mYŚLĘ , ŻE MOJE DZIECKO JEST POD DOBRĄ I FACHOWĄ OPIEKĄ. DLATEGO NA PEWNO BĘDZIE TU UCZĘSZCZAC DO
SWOJEJ KARIERY PRZEDSZKOLNEJ.

28 Października, 2012

Polecam jako mama to przedszkole . Moja córka bardzo lubi tam chodzić . Młoda kadra poświęca dzieciom dużo czasu !!!

Irena

25 Października, 2012

Bożena

Mają bardzo fajne zajecia, ucza sie róznych rzeczy. Swietna opieka. Obserwowałam to przedszkole i nie mam zadnych zastrzezen. Wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Polecam

18 Października, 2012

Nasz synek chodzi do tego przedszkola i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo mu się tam podoba, bardzo dobra opieka. Polecam

Mama

27 Września, 2012

Karolina

Polecam Przedszkole Bajkowa Kraina poniewaz jest duzo możliwości dla dzieci.Mogą rozwijac swoje umiejetności. Uczą sie jezyka obcego. Opieka nad dzieckiem jest dobra. Sa rózne atrakcje wycieczki,spacery.

04 Września, 2012

Angelika

Bardzo fajne przedszkole. Miło mi jako pierwszej wystawić tą pozytywną opinię. Grono pedagogiczne bardzo fajne z super podejściem do maluchów. Już rok trwa współpraca i jestem bardzo zadowolona.

4.9 5.0 9 9 Moja dwuletnia córeczka chodzi tam już od kilku miesięcy i mogę je z całego serca polecić wszystkim rodzicom. Opiekunki są bardzo oddane i odpowiedzialne, dzieciaki chodzą