Klub Malucha Malucholandia

Klub Malucha Malucholandia jest miejscem wyjątkowym, gdzie każde dziecko znajdzie zrozumienie, serdeczność, ciepło i bezpieczeństwo. Zapewniamy wszechstronny rozwój maluchów pod okiem wyrozumiałych i doświadczonych pedagogów, dzięki czemu najmłodsi czują się w naszej placówce niemal jak w domu i wracają do nas z uśmiechem na twarzy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców umożliwiamy elastyczny czas opieki nad dziećmi oraz zajęcia dostosowane do możliwości rozwojowych Państwa pociech. Do naszego klubu malucha zapraszamy dzieci od 6 miesięcy do 3 roku życia. Do dyspozycji naszych wychowanków pozostawiamy kolorową i bezpieczną salę zabaw. Do potrzeb każdego malca podchodzimy z sercem i z zaangażowaniem, a co najważniejsze w sposób indywidualny.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi podopieczni rozwijali swoje pasje oraz zainteresowania w grupie rówieśników oraz uczyli się poprzez zabawę. Dowodem naszego profesjonalizmu i wysokiej jakości świadczonych usług są rekomendacje rodziców oraz uśmiech na twarzach dzieci. Posiadamy jeszcze 5 miejsc wolnych w naszej placówce!!!! Klub Malucha jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 17:30.

Zapraszamy.

godziny otwarcia placówki: 7:30 do 17:30(istnieje możliwość dostosowania godzin po wcześniejszej umowie) godziny kontaktu: 7:30- 17:30