Klub Malucha Mateuszek

Nasz Klub Malucha jest miejscem idealnym dla każdego dziecka. Panuje tu rodzinna atmosfera, zapewniamy dużo ciekawych gier i atrakcji, a dobro wychowanków jest stawiane na pierwszym miejscu. Obiekt posiada atestowane wyposażenie i pomoce dydaktyczne. Współpracujemy z wykwalifikowanymi opiekunami z bogatym doświadczeniem pedagogicznym. Do potrzeb każdego dziecka podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Ciekawe zajęcia dydaktyczne wpływają na rozwój psychiczny, społeczny, intelektualny i fizyczny dziecka.

Uczymy maluchy samodzielności i odpowiedzialności. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb żywnościowych maluchów. Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców odnośnie prowadzenia naszej placówki. Zapraszamy Państwa do oglądania Klubu Malucha. Placówka jest otwarta w godzinach 6:00- 18:00.

Obiekt jest monitorowany, wynajmujemy klub na imprezy dziecięce.

Zapraszamy do zapisów przez cały rok!!!

Zapraszamy na naszą stronę na facebook-u

25 Czerwca, 2017

Najwyższą jakość oferowanych usług edukacyjnych.

Anna

Najwyższą jakość oferowanych usług edukacyjnych.

25 Czerwca, 2017

Miejsce bardzo przyjazne dzieciom. Najwyższą jakość oferowanych usług edukacyjnych.

Anna

5.0 5.0 2 2 Najwyższą jakość oferowanych usług edukacyjnych.