Klub Malucha Stumilowy Las Monika Kulesza

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych pedagogów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem, wspierając rozwój zainteresowań i pasji dzieci. Obiekt spełnia surowe nory budowlane i sanitarne.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe takie jak język angielski, gimnastyka, plastyka i warsztaty manualne. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia placówki. Dokładamy wszelkich starań, by nasza placówka była miejscem godnym polecenia i zaufania. Mamy jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisów.

07 Lipca, 2016

Iza

Mocno polecam. Świetna atmosfera, Panie są bardzo miłe i dobrze zajmują się dziećmi, warunki bardzo dobre: mnóstwo miejsca i duży ogródek na dworze. Moje dziecko bardzo lubi tam się bawić, rano popędza mnie do wyjścia z domu, by jechać "do dzieci".

14 Września, 2015

Anna

Klub Maluszka godny polecenia,profesjonalna opieka,bardzo miłe panie opiekunki,bardzo czysto i w szczególności bezpiecznie.Moje dziecko uczęszcza tu od niedawna i jest bardzo zadowolone.

5.0 5.0 2 2 Mocno polecam. Świetna atmosfera, Panie są bardzo miłe i dobrze zajmują się dziećmi, warunki bardzo dobre: mnóstwo miejsca i duży ogródek na dworze. Moje dziecko bardzo l