Klub Malucha Szczęsliwe Urwiski

Nasz Klub malucha jest miejscem wyjątkowym, które powstało z myślą o troskliwych rodzicach oraz ich pociechach. Panuje tu rodzinna i przyjazna atmosfera, a do potrzeb maluchów podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Zapewniamy profesjonalną opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunek, przygotowujemy dzieci do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy je odpowiedzialności, tolerancji i samodzielności. Do dyspozycji naszych wychowanków oddajemy obiekt spełniający surowe normy budowlane i sanitarne.

Organizujemy ciekawe i kreatywne zajęcia muzyczne, lekcje gry na gitarze i na pianinie, rytmikę, zajęcia z języka angielskiego oraz warsztaty plastyczne. Prowadzimy także zajęcia ruchowe dla mam. W naszym klubie maluchaczęsto odbywają się sesje zdjęciowe dla maluchów. Prowadzimy konsultacje z fizjoterapeutą. Wynajmujemy sale na imprezy okolicznościowe dla dzieci i na kinderbale. Najważniejsze jest dla nas szczęście i dobre samopoczucie naszych wychowanków. Klub jest otwarte w godzinach 7:00- 18:00. Zapraszamy do zapisów.

28 Września, 2015

Katarzyna

Wspaniałe miejsce dla maluszków, świetna opieka, ciocie bardzo angażują się w swoją pracę. Dzieci za nimi przepadają. Wiedzialam, ze moj synek jest w dobrych rekach. Codziennie rodzice dostaja karteczke z informacja co ich dziecko jadlo i co robilo przez caly dzien. To jest cos, czego w panstwowym zlobku czy przedszkolu nie uswiadczycie. Mój synek poszedł juz do przedszkola, ale nadal czesto wspomina Marysię i Angelę:-) Szczerze polecam ten klubik. Lepszego miejsca nie znajdziecie!

02 Lipca, 2014

Kasia

Bardzo fachowa opieka, Panie z doskonałym wykształceniem pedagogicznym, co przekłada się na pracę z dziećmi i ich rozwój.Każde dziecko otaczają bardzo ciepłą i troskliwą opieką. Moje dzieci nie mialy/ją problemów z rozstaniem się z rodzicami rano tylko z uśmiechem na ustach biegną do swojej ukochanej Pani Angeliki-) Moje dzieci uwielbiają to miejsce a ja mam 100 % pewności, że były i są w nim bezpieczne i zadbane. Panie biorą pod uwagę zdanie i prośby rodziców. Ceny usług w porównaniu do konkurencji są niskie biorąc pod uwagę ilość zajęć i rzeczywisty wkład klubiku w rozwój dziecka jakiego nie zapewni żadna opiekunka. To świetne miejsce na pierwsze kroki w prawdziwym świecie. Szczerze polecam to miejsce.

5.0 5.0 2 2 Wspaniałe miejsce dla maluszków, świetna opieka, ciocie bardzo angażują się w swoją pracę. Dzieci za nimi przepadają. Wiedzialam, ze moj synek jest w dobrych rekach. Co