Klub Malucha Zielona Żabka

W naszym Klubie Malucha najważniejsze jest dobro dziecka.

Panuje tu miła, rodzinna atmosfera, a nad bezpieczeństwem maluchów czuwają doświadczone i wykwalifikowane opiekunki.

Kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój psychospołeczny i fizyczny dzieci, do ich potrzeb podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem oraz staramy się, by w naszej placówce czuły się jak we własnym domu rodzinnym.

Organizujemy ciekawe zajęcia ruchowe, plastyczne, muzyczne i języka angielskiego.

Maluchy uczestniczą w wycieczkach i teatrzykach.

Zapewniamy wyżywienie w postaci zdrowych i smacznych posiłków.

Istnieje możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb żywnościowych maluchów.

Posiadamy wolne miejsca w każdej grupie wiekowej!

Rekomendacje rodziców są najlepszym dowodem profesjonalizmu naszej placówki.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.

Dla pierwszych dwóch klientów powołujących się na portal przedszkolaizlobki.pl gwarantujemy rabat na czesne! Zapraszamy.

15 Maja, 2017

Anita

Do klubu niema żadnych zastrzeżeń jest to dla dziecka miła przyjazna i ciepła atmosfera .Jest to dobre miejsce do rozwoju dziecka w grupie .Ale co do pani Anety i jej zachowania mam wiele zastrzeżeń ponieważ jest to osoba która wtrąca się w prywatne życie innych zwraca każdemu uwagę a także rozmawiając z rodzicami przekazuje informacje o ich prywatnym życiu osobom postronnym.

10 Sierpnia, 2013

Ola

Gorąco polecam! Martyśka uczęszczała tu przez ostatni rok od poniedziałku do piątku. Z ciocią Anetą i ciocią Sylwią spędziła zatem mnóstwo czasu. Był to czas dla Tyśki bardzo owocny: pożegnanie z pieluchą (dzieci regularnie wysadzane są na nocnik), nauka samodzielnego jedzenia, rozwój mowy i kontaktów z rówieśnikami. W związku z powyższym na koniec lipca ciężko było nam się rozstać z ciociami i dziećmi. Kontakt z rówieśnikami jest najlepszą szkołą życia. "Zieloną żabkę" polecam wszystkim rodzicom, którzy poszukują opieki i rozrywki dla swoich pociech ;-)

08 Lipca, 2013

Dominika

Moim zdaniem przedszkole jest świetne. Tosia je uwielbia a ja patrzę z dumą jak codziennie uczy się czegoś nowego i jak się rozwija. Ogromne nastawienie na dzieci i ich potrzeby to zdecydowanie atuty.Pani nie jest PANIĄ a "ciocią", zatem świadczy to, że jest domowa atmosfera.Dzieci mają zachowany rytm i równowagę zabawy i obowiązków.Wychodzą na dwór, w wózku czy na nóżakach, ale zawsze na świeżym powietrzu! Szczerze POLECAM, jako mama śpię spokojnie, bo moje dziecko chętnie tu przychodzi ;)

Grzegorz

Z czystym sumieniem polecamy Klub Malucha Zielona żabka ! Panuje tam naprawdę domowa atmosfera. Jesteśmy zadowoleni zarówno z samej placówki, jak i z personelu. Sam klub jest bardzo czysty, kolorowy i przytulny dla dzieci. Dzieci nie nudzą się tu, mają bardzo urozmaicone zajęcia, zabawy, itp. Jest to miejsce prowadzone z wielkim sercem dla dzieci. Polecam!

Katarzyna

Idealne miejsce dla dzieci! Fachowa i profesjonalna opieka! Pani Aneta to osoba z tak zwanym powołaniem, która angażuje się cała sobą w prowadzenie klubu malucha. Poprzez zabawę i innowacyjne metody nauczania kształtuje w dzieciach podstawowe czynności manualne i poznawcze, uczy samodzielności i współdziałania w grupie. Liczne wycieczki i zapraszani goście są idealny źródłem wiedzy dla dzieci o otaczającym je świecie i jego funkcjonowaniu. POLECAM !!!

KAMILA

Zielona Żabka jest super. Do klubu uczęszczało dwoje moich dzieci, jestem bardzo zadowolona. Dzieci chętnie chodziły do klubu, a ja spokojnie do pracy. Klub zapewniał wszystko czego oczekiwałam (bezpieczeństwo i rozwój dziecka. POLECAM

02 Lipca, 2013

Kamila

Zielona Żabka to kolorowe i wesołe miejsce dla maluszka gdzie panuje bardzo dobra atmosfera , Panie bardzo zaangażowane w swoją pracę. Mój synek przez prawie dwa lata nauczył się tak wielu rzeczy, że czasem sama jestem zaskoczona .W tym roku opuszczamy niestety już Klub i na pewno będziemy go mile wspominać.

02 Lipca, 2013

Świetna opieka, wykwalifikowana kadra.Gorąco polecam. Pomieszczenia bardzo czyste, kolorowe i przyjazne dzieciom. Panie bardzo sympatyczne i pomoc

Magdalena

Świetna opieka, wykwalifikowana kadra.
Gorąco polecam. Pomieszczenia bardzo czyste, kolorowe i przyjazne dzieciom. Panie bardzo sympatyczne i pomocne. moje dzieci były bardzo zadowolone i do dzisiejszego dnia mile wspominają pobyt w Zielonej Żabce.

01 Lipca, 2013

AGNIESZKA

Klub malucha pełen ciepła i zainteresowania dla dzieci. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Przedszkole uczy zabawą, ale dzieci nabywają także samodyscypliny. Córka spędziła tam rok, przygotowało ją to dobrze do przedszkola. A przyjaźń z poznaną tam koleżanką- imienniczką, obecnie pielęgnowana jest nadal w przedszkolu. Mile wspominamy z Zosią czasy z zielonej żabki. Liczymy na zlot absolwentów pierwszego rocznika:)

4.6 5.0 9 9 Do klubu niema żadnych zastrzeżeń jest to dla dziecka miła przyjazna i ciepła atmosfera .Jest to dobre miejsce do rozwoju dziecka w grupie .Ale co do pani Anety i jej zachowan