Klub Maluszka Mama-Mimi&Bambini

Nasz Klub Maluszka cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, którzy bez obaw powierzają nam swoje pociechy. Najważniejsze jest dla nas szczęście i dobro Państwa dzieci! Nad ich bezpieczeństwem i prawidłowym rozwojem psychospołecznym czuwają doświadczone i wykwalifikowane opiekunki.

Obiekt spełnia surowe wymagania unijne i budowlane. Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć artystycznych, ruchowych, muzycznych oraz z zakresu plastyki, języka angielskiego i kinezjologii. Od najmłodszych lat uczymy dzieci samodzielności, szacunku względem siebie, zasad dobrego zachowania oraz przygotowujemy je do dalszej edukacji w szkole. Rodzice mają do wyboru różne rodzaje abonamentu: godzinową, weekendową oraz pobyt miesięczny.

Prowadzimy także ciekawe zajęcia edukacyjne dal dzieci do lat 12. Organizujemy imprezy tematyczne oraz urodziny maluchów. Przyjmujemy dzieci w wieku od 5 miesiąca do 3 roku życia. Mamy jeszcze 5 wolnych miejsc! Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00-17:00.

g: 7:00- 17:00

02 Października, 2015

Sylwia85

Szanowni Państwo,
POLECAM MAMA-MIMI I BAMBINI Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JAKO ALTERNATYWA DLA DUŻYCH i przepełnionych ŻŁOBKÓW!!!Miejsce naprawdę kameralne, i jak dla mnie wspaniałe. Panie Opiekunki są bardzo miłe, profesjonalne, troskliwe, świetnie znające się na swojej pracy, mają wspaniałe podejście do maluchów, wzorowo zajmują się moim dzieckiem, od początku wyczuwam dużą empatię i ciepło od Pań Opiekunek czyli Cioć, dokładnie takie jakie oczekuje młoda mama taka jak ja. Codziennie dostaję pełną informację o tym co się działo z dzieckiem, jakie nowe rzeczy dokonało, jak jadło,spało czy się zachowywało. Tu Panie często czytają, malują i wykonują razem z dziećmi przepiękne prace plastyczne, wychodzą na spacerki czy na osiedlowy i kameralny plac zabaw. Dbają o rozwój maluchów, tańczą, ćwiczą i śpiewają dzieciom. Uczą też samodzielności, pomagają lecz nie wyręczają w codziennych czynnościach. Widzę to po swoim dziecku jak się zachowuje, jak dużo się już nauczyło, że jest coraz bardziej samodzielne; a przede wszystkim jest wesołe i zadowolone jak wychodzi z klubiku, i często się zdarza, że nie chce wracać do domu. Warunki według mnie są doskonałe, jest dużo miejsca do zabawy, trzy oddzielne pomieszczenia, w tym miejsce do wypoczynku z łóżeczkami i leżaczkami, są zabawki, książeczki, klocki etc., dostosowana kuchnia i łazienka dla dzieci i świetna konstrukcja a'la małpi gaj tylko w wersji dla maluchów ze zjeżdżalnią, basenem z kolorowymi kulkami, przeszkodami oraz trampolina- REWELACJA !! I stąd właśnie mam często problem wyciągnąć moje dziecko do domu!
Zarówno z Panią Karoliną Głowiak właścicielką klubu oraz z drugą z Pań, Panią Dorotą mam od początku doskonały kontakt. Wszystkie dokumenty, które zostały mi przedstawione, przygotowane są profesjonalnie, zapoznałam się z regulaminem, statutem i warunkami panującymi w klubie i wcale nie uważam aby klub działał nielegalnie. Według mnie działa bardzo legalnie. Odwiedziłam wiele klubów,żłobków w okolicy Psiego-Pola, ale ten odpowiada mi najbardziej i wszystkim Mamom go BARDZO POLECAM BO NAPRAWDĘ WARTO. DAJĘ MAKSYMALNĄ OCENĘ !!!
ZADOWOLONA MAMA

24 Lipca, 2015

Szanowni Rodzice,NIE POLECAM MIEJSCA. Tam nie ma profesjonalnych niań, super warunków i odpowiedniej kadry. Na dzieci się tam regularnie krzycz

Anka

Szanowni Rodzice,

NIE POLECAM MIEJSCA. Tam nie ma profesjonalnych niań, super warunków i odpowiedniej kadry. Na dzieci się tam regularnie krzyczy, narusza ich godność cielesną a całość nastawiona jest na kasę a nie na zapewnienie dzieciom odpowiednich warunków.
Pani Głowiak - właścicielka działa nielegalnie. Prowadzi żłobek bez pozwoleń i odbiorów i naraża tym samym maluchy na niebezpieczeństwo. Owszem, powie Wam, że to pozaszkolna forma edykacji ale wiek dzieci i rodzaj umów jakie podpisuje świadczy o tym, że żłobek. Taki stan rzeczy pozwala jej uniknąć wielu odpowiedzialności. Wszystko było ok, do czasu aż nie rozpadł się jej podstawowy personel. Nie zrobiła z tym nic, zatrudniła studentkę handlu zagranicznego i emerytowaną nauczycielkę do opieki nad maluszkami!!!! i bywało tak, że z 14 dzieci zostawała jedna z nich!!! dzieci były zestresowane, bały się tam chodzić, odmawiały jedzenia.
W maju tego roku zabraliśmy stamtąd nasze maluchy, dla ich dobra. Zero skruchy ze strony P.Karoliny.
NIE DAWAJCIE TAM DZIECI MIMO, ŻE NA PIERWSZY RZUT OKA MIEJSCE MOŻE SIĘ WYDAWAĆ OK.

3.0 5.0 2 2 Szanowni Państwo,POLECAM MAMA-MIMI I BAMBINI Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JAKO ALTERNATYWA DLA DUŻYCH i przepełnionych ŻŁOBKÓW!!!Miejsce naprawdę kameralne, i jak dla mn