Klub Maluszka Stokrotka Kazimiera Kurska

Nasza placówka jest miejscem wyjątkowym, gdzie wszystkie dzieci czują się bezpieczne i kochane. Przyjmujemy maluchy w wieku od 8 miesiąca do 5 roku życia pełniąc nad nimi całodobową opiekę przez siedem dni w tygodniu. Zatrudniamy odpowiedzialną, serdeczną i wykwalifikowaną kadrę opiekunów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Obiekt spełnia surowe wymogi budowlano- sanitarne. Prowadzimy ciekawe zajęcia ruchowe, muzyczne, plastyczne, ogólnorozwojowe oraz rytmiczne.

Wspieramy indywidualny rozwój społeczny, fizyczny i psychiczny dzieci. Zapewniamy całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem potrzeb dzieci alergicznych. Pełnimy opiekę całodzienną, godzinową lub całodobową. Czesne wynosi 480 zł miesięcznie wraz z wyżywieniem, stawka żywnościowa to 5 zł/h. Zapraszamy do korzystania z opieki także w Sylwestra. Placówka czynna całodobowo. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu na pierwszy miesiąc współpracy. Zapraszamy.

22 Kwietnia, 2015

i jest fajny woźny ADAŚ