Klub Maluszka Uśmiechnięta Buźka

Uśmiechnięta buźka to klubik przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia do 3 lat, czynny od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 18:00.

Jest to miejsce bezpieczne i przyjazne gdzie można zostawić swoją pociechę pod opieką wykwalifikowanej kadry.
Kadrę klubiku “Uśmiechnięta buźka” tworzą doświadczone osoby, których pasją jest praca z dziećmi.

Tutaj wasze dziecko spędzi czas na twórczych zabawach edukacyjnych pod okiem specjalistów.

W ramach czesnego zapewniamy:

- profesjonalną opiekę od poniedziałku do piątku w godz 7:00-18:00
- wyprawkę: kocyk, poduszkę, prześcieradło, ręcznik
- zajęcia adaptacyjne, w których uczestniczą rodzice
- codziennie zajęcia dydaktyczne
- rytmikę, gimnastykę
- warsztaty plastyczne
- przedstawienia teatralne
- całodzienne wyżywienie (również diety)
- imprezy okolicznościowe (Gwiazdka, Dzień Babci i Dziadka, Bal karnawałowy, Pisankowanie, Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka)
- opiekę specjalisty – logopeda, psycholog
- wyprawiamy również urodziny

Założycielem klubu maluszka “Uśmiechnięta buźka” jest Aneta Skrok – mama Alicji, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Członek, założyciel Stowarzyszenia “Mama Tata i ja” na pradze południe. W pracy z dziećmi i rodzicami wykorzystuje wiele metod edukacyjnych, i cały czas poszerza swoją wiedzę na wszelkiego rodzaju kursach pedagogicznych i nie tylko. Namiastkę klubu Mam z pragi południe chciałaby przenieść na bemowo, stąd organizuje sobotnie zajęcia z dziećmi i rodzicami.

W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych rodziców z dziećmi ( od 6mcy do 3 lat ) na bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe.

Zajęcia będą odbywały się w każdą sobotę od godz. 10:00 do 11:00.

Liczba osób uczestniczących w zajęciach jest ograniczona.

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać dodatkowe informację:

usmiechnietabuzka@wp.pl lub 515 411 171

Czynny od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 18:00.

10 Lutego, 2015

Magda

Ludzie, oni nie mają nawet pozwoleń na prowadzenie klubu malucha. Jak możecie tam oddawać swoje dzieci? A te komentarze piszą sobie pewnie sami i z pomocą portalu, któremu sporo za to zapłacili.

23 Października, 2014

Anna

Zdecydowanie polecam. Mój synek bardzo lubi chodzić do klubiku. Raz odebrałam dziecko wcześniej i dostałam zapakowany obiadek do domu. Bardzo dobry. Uczestniczylam na zajeciach pokazowych, jestem zadowolana. Widać jak moje dziecko wspaniale się rozwija. Polecam

07 Października, 2014

Monika

Klubik bardzo fajnie funkcjonuje, ciekawe zakecia..pracuja tam osoby tylko i wyłącznie osoby z wykształceniem pedagogicznym..wszyscy rodzice są zqdowoleni..negatywne opinnie z pewnoscia naleza do konkurencji..pozdrawiam

06 Września, 2014

Zosia

Zdecydowanie nie polecam. Pracują tam osoby bez doświadczenia i jakiejkolwiek szkoły. Jedzenie wydzielane, chyba gotują i przygotowują sami( mrożony rosół) Właścicielka wie jak mydlić oczy rodzicom. Placówka ewidentnie do kontroli.

26 Sierpnia, 2014

Mama

Nie polecam.Dzieci może i fajnie się bawią.Hmm posyłałam tam swoje dziecko i nie żałuję,że tam już nie chodzi.Ciągle wracało głodne:-( Jak się pytałam co było na podwieczorek to tylko mało ziemniaczków albo mięsa.Chyba coś nie tak!tzn na podwieczorek było drugie danie podzielone na kilka osób!Czy to jest feir???Płaciliśmy i to nie małe pieniądze,a oszukują jak tylko się da!Nie polecam!

29 Stycznia, 2014

Polecam! Super podejście do każdego dziecka z osobna. Widać, że maluchy są tam szczęśliwe :)

Klaudia

07 Listopada, 2012

Mama

Polecam, sobotnie bezpłatne zajęcia bardzo ciekawe, najbardziej podobają nam się zabawy z chustą, osoba prowadząca klubik to nauczyciel z powołania.

19 Października, 2012

Mama

Nowo otwarty klubik, bardzo kameralny, mała grupa dzieci. Właścicielka bardzo sympatyczna, ma podejście do dzieciaczków. Prowadzi bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci.Polecam

3.5 5.0 8 8 Ludzie, oni nie mają nawet pozwoleń na prowadzenie klubu malucha. Jak możecie tam oddawać swoje dzieci? A te komentarze piszą sobie pewnie sami i z pomocą portalu, któremu s