Klub Maluszka Wesołe Skrzaty

Klub Maluszka Wesołe Skrzaty powstał z myślą o najmłodszych dzieciach ( od 4 miesięcy do 3 lat), które poznają świat przez zabawę, są ciekawe otoczenia, są żywe i energiczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, naszym podopiecznym stwarzamy doskonałe warunki rozwoju pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów.

Nowoczesne sale oraz ich wyposażenie sprzyja poznawaniu świata przez zabawę.

Naszym podopiecznym zapewniamy zajęcia metodą Dennisona, zajęcia plastyczne, zabawy dydaktyczne, muzykoterapię oraz zajęcia języka angielskiego.

Do potrzeb każdego dziecka podchodzimy z zaangażowaniem, z serdecznością i w sposób indywidualny.

Zapewniamy wyżywienie, także dostosowane do indywidualnych potrzeb maluchów.

Nasz Żłobek jest czynny w godzinach 7:00-17:00, a także później po wcześniejszych ustaleniach z rodzicami.

Zapraszamy!

Żłobek czynny jest w godzinach 7-17, natomiast po godzinach i w weekend w zależności od ustaleń z rodzicami.

18 Października, 2012

Ala

4.0 4.0 1 1 Panie bardzo indywidualnie podchodzą do dzieci, rodzinna atmosfera i bardzo dobra opieka.

ul. Leśna 15
43-100 Tychy