Klub Maluszka Wesołe Smyki Anna Czerniak

Nasz Klub Malucha jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci objęte są profesjonalną opieką doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Bogate doświadczenie pedagogiczne, indywidualne podejście do potrzeb maluchów oraz wsparcie ich zainteresowań i pasji sprawia, że nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców.

Obiekt jest dostosowany do potrzeb przedszkolaków oraz spełnia surowe normy budowlane. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne w zakresie języka angielskiego, rytmik i plastyki. Oferujemy także opiekę godzinową. Maluchy uczone są tu samodzielności, odpowiedzialności oraz tolerancji i szacunku względem siebie. Placówka jest czynna w godzinach 6:00- 17:00. Zapraszamy Państwa do współpracy.

23 Maja, 2016

Iza

Gorąco polecam ten klubik. Czuć, widać, że najważniejsze są dzieci. Panie zawsze są aktywne, cały czas są jakieś zabawy. Zabawy są dostosowane do wieku, niekiedy w jednej zabawie biorą udział wszystkie dzieci, a niekiedy zabawy są podzielone w zależności od wieku i do ich rozwoju. Żadne dziecko nie jest izolowane. Wszystkie są otoczone troskliwą opieką. Dzieci uczą się też samodzielności. Widać, że Panie bardzo się starają aby dzieci czuły się dobrze. Jest czysto, wyposażenie dostosowane dla małych dzieci, na ścianach różne kolorowe, bajkowe malowidła. POLECAM!!!

03 Marca, 2015

Michał

Miła atmosfera, Panie uśmiechnięte, Wojtuś chętnie chodzi do żłobka. Czasami nie chce wracać do domu, bo woli zabawę z Ciociami i innymi dziećmi. Polecam "Wesołe Smyki".

03 Marca, 2015

Iwona

Idealne miejsce dla dzieci od pół do 3 lat. Jedna grupa, dzieci uczą się wzajemnego szacunku i współpracy. Przemiła atmosfera, sympatyczne opiekunki, atrakcyjne zajęcia dla dzieci, zabawy taneczne, różne prace plastyczne, podwórko z placem zabaw.
Polecam, syn chętnie spędza tam czas, czasami ciężko go do domu zabrać ;)
Do tego bardzo elastyczne godziny przyjścia/wyjścia, możliwość zakupu karnetów godzinowych/miesięcznych. Catering lub przynoszenie własnego jedzenia. Ciągłe podnoszenie standardów pomieszczeń dla wygody maluchów.
Nic dodać, nic ująć. Idealne miejsce dla małych smyków :)

26 Lutego, 2015

Marta

Wspaniałe miejsce, przemiła, domowa atmosfera, a co najważniejsze czuła i troskliwa opieka Pań opiekunek. Mój synek jest już Smykowym absolwentem, ale wartości, zasady współpracy i bezpiecznej zabawy wyniesione ze Smyków przeniósł na grunt przedszkolny. Najlepsza rekomendacja to zachowanie dziecka: większość z nas odbierając nasze pociechy musiała czekać, aż brzdące się wybawią i nacieszą, a teczka z pracami po dziś dzień cieszy oko. Polecam serdecznie. Ps. Gorące pozdrowienia dla wszystkich Pań (szczególnie dla ulubionej cioci Magdy).

26 Lutego, 2015

Joanna

Polecam! Polecam! Polecam! Ciocie są rewelacyjne: ciepłe, cierpliwe i mają niezwykłe podejście do dzieciaków. Aleks uwielbia tam chodzić, prowadzonych jest wiele ciekawych zajęć nawet te najmłodsze smyki malują farbami, bawią się kółko graniaste. W Smykach zawsze jest ciepło i przytulnie, gra cicha dziecięca muzyczka. Cudowne miejsce i szczerze polecam!

21 Lutego, 2015

Świetne podejście do dzieci, gry i zabawy nawet dla najmłodszych. Mój synek uwielbia chodzic do Wesołych Smykow..Polecam!!!

Klaudia

Joanna

Każdy rodzic wybiera dla swojego dziecka to co uważa za najlepsze , kierując się zatem wyborem żłobka dla naszego synka braliśmy wiele kwestii pod uwagę. Po roku współpracy z Wesołymi Smykami wiemy , że kolejne dziecko będzie kontynuowało tą niezwykłą przygodę poznawania świata z Ciociami z Wesołych Smyków. Miła atmosfera , ciekawe zajęcia , rewelacyjna opieka i ciepło Pań Opiekunek zyskało zaufanie nas rodziców ,a najważniejsze naszego dziecka.
Polecam wszystkim rodzicom poszukującym żłobka!

Anna

Najlepsze miejsce dla Maluszka! Domowa atmosfera, swietna opieka nad dziećmi, ciekawe zajęcia dostosowane do ich wieku, bezpieczne miejsce dla kazdego Smyka. Polecam wszystkim!

5.0 5.0 8 8 Gorąco polecam ten klubik. Czuć, widać, że najważniejsze są dzieci. Panie zawsze są aktywne, cały czas są jakieś zabawy. Zabawy są dostosowane do wieku, niekiedy w jedne