Klub Małych Odkrywców

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera. Wszystkie maluchy czują się bezpieczne, kochane i potrzebne, a to dzięki zasłudze doświadczonej kadry opiekunów, która do potrzeb dzieci podchodzi zawsze indywidualnie i z zaangażowaniem. Dbamy o wszechstronny rozwój naszych wychowanków pod względem fizycznym, społecznym i psychicznym.

Uczymy ich samodzielności i przygotowujemy do dalszej edukacji. Prowadzimy ciekawe zajęcia z rytmiki, muzykoterapii z elementami logorytmiki, języka angielskiego, baletu, teatru, muzyki, plastyki i savoir vivre. Oferujemy również zajęcia logopedyczne oraz z elementami pedagogiki Montessori. Oferujemy wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Istnieje możliwość dopasowania diety do potrzeb żywnościowych maluchów.

Rodzice obdarzyli zaufaniem naszą placówkę, czego dowodem są liczne rekomendacje i referencje. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście dzieci. Przyjmujemy maluchy w wieku od pierwszego do czwartego roku życia. Mamy jeszcze 3 wolne miejsca w żłobku oraz dwa w przedszkolu. Serdecznie zapraszamy Państwa także do zapisów na okres wakacyjny i opiekę godzinową. W ostatnim tygodniu sierpnia zapraszamy na bezpłatny okres adaptacyjny.

Placówka jest otwarta w godzinach 7:00-17:00 z możliwością wydłużenia czasu pracy do godziny 18:00. Na hasło przedszkolaizlobki.pl oferujemy niższe czesne: w przedszkolu 450 zł na miesiąc, a w żłobku 600 zł na miesiąc. Zapraszamy do kontaktu w godzinach 7:00-20:00.

- godz. otwarcia: 7:00-17:00 (w uzasadnionych przypadkach do 18:00),
- godz kontaktu: 7:00-20:00 od pon- sob; w niedzielę do 18;