Klubik Malucha u Cioci Uli Urszula Chilko

Klub Malucha pełni kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 5 roku życia. W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a do potrzeb dzieci podchodzimy nieszablonowo i z zaangażowaniem. Wspieramy indywidualny rozwój maluchów oraz uczymy je samodzielności, tolerancji i szacunku. Obiekt spełnia surowe normy budowlano- sanitarne, a wyposażenie posiada niezbędne atesty. Zatrudniamy doświadczone i wykwalifikowane opiekunki, a zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach. Zapewniamy zdrowe, zbilansowane wyżywienie. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne: muzyka, zajęcia ogólnorozwojowe, warsztaty plastyczne, ćwiczenia logopedyczne oraz zajęcia wspierające rozwój intelektualny i emocjonalny maluchów. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro dzieci! Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Do Państwa dyspozycji jesteśmy od 8: 00 do 15:00. Zapraszamy do współpracy.