Kraina Bajek

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Do dyspozycji maluchów oddajemy kolorowe sale oraz atestowane pomoce dydaktyczne i zabawki. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, zumby, korektywy oraz warsztaty teatralne.

Współpracujemy z logopedą. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Wspieramy indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny, emocjonalny i intelektualny dzieci. Przygotowujemy maluchy do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy je samodzielności, odpowiedzialności i szacunku względem siebie. Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach 6:30- 18:00. Zapraszamy Państwa do współpracy.