Kraina Kubusia Puchatka Katarzyna Pograniczna

Nasze Niepubliczne Przedszkole jest miejscem wyjątkowym i specyficznym, gdzie wszystkie maluchy czują się bezpiecznie i niemal jak w domu.

Placówka jest dostosowana do potrzeb dzieci, nie zagraża ich bezpieczeństwu, a kolorowe dekoracje rozwijają wyobraźnię i kreatywność.

Nad dziećmi czuwają doświadczone i wykwalifikowane opiekunki, które do potrzeb wychowanków podchodzą indywidualnie i serdecznie.

Mając na względzie dobro najmłodszych podopiecznych umożliwiamy im adaptację w przedszkolu wraz z udziałem rodzica bez żadnych opłat.

Dzieciom zapewniamy wyżywienie dostosowane do ich indywidualnych wymagań dietetycznych.

Organizujemy także liczne zajęcia rozwijające zainteresowania dziecka.

Oferujmy całodzienną opiekę nad Państwa pociechami.

Dowodem naszego profesjonalizmu i wysokiej jakości usług są rekomendacje rodziców i uśmiech na twarzach ich pociech.

Naszym celem jest zadowolenie dzieci z pobytu w naszej placówce!

Zapraszamy.

ul. Ludwika Waryńskiego 16 lok.1