Kraina Przedszkolaka Mali Odkrywcy Elwira Stankiewicz

Nasze Przedszkole jest miejscem wyjątkowym, cieszącym się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Sprawujemy opiekę nad dziećmi w wieku od 2, 5 do 5 lat gwarantując indywidualne podejście do ich potrzeb, wsparcie w rozwoju zainteresowań oraz dając solidne przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej. Naszych wychowanków uczymy tolerancji, samodzielności i odpowiedzialności. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne.

Nad bezpieczeństwem maluchów czuwają doświadczeni opiekunowie. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne z plastyki, języka angielskiego, muzyki oraz w ramach współpracy z logopedą. Zapewniamy wyżywienie w ramach własnej kuchni. Przyjmujemy także maluchy z alergiami. Na zewnątrz znajduje się bezpieczny plac zabaw, gdzie maluchy spędzają czas na świeżym powietrzu. Mamy jeszcze miejsca wolne! Zapraszamy do zapisów!