KRAINA PRZYGÓD Dagmara Mazurkiewicz

Nasza Placówka działa od 4 listopada. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę nad maluchami w wieku od 2 do 5 roku życia. Do dyspozycji dzieci jest nowoczesny, przystosowany do ich potrzeb budynek, który spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Maluchy spędzają czas na trzech kolorowych salach. W budynku znajdują się szatnia, łazienki z prysznicami oraz sala gimnastyczna. Przedszkolaki są pod stałą opieką wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunek. Oferujemy zajęcia plastyczne, muzyczne, językowe i rytmiczne.

Prowadzimy zajęcia z logopedą oraz konsultacje z psychologiem. Przedszkolaki mają zapewnione wyżywienie w ramach współpracy ze sprawdzonym cateringiem. Bierzemy pod uwagę diety i wymagania żywnościowe dzieci. Uczymy maluchy samodzielności, odpowiedzialności oraz tolerancji. Dokładamy wszelkich starań, by czuły się tu bezpieczne i kochane. Gwarantujemy okres adaptacyjny. Placówka jest czynna przez cały rok w godzinach 7:00-17:00. Zapisy trwają! Obecnie cena promocyjna czesnego wynosi 400zł/ m-c. Zapraszamy serdecznie!

11 Marca, 2016

Wiktor

Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola już od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Odnośnie kamer to kamery na przedszkolu są, wiec nie wiem do jakiego przedszkola Pani chodzi/chodziła. Kamery są tylko do wglądu dla rodziców. Chociaż nikt obcy nie podgląda mojego jak się przebiera na zajęcia z gimnastyki. Kadra jest naprawdę super profesjonalna i kreatywna. Jak może to być przedszkole o standardzie państwowym skoro organizują różnego rodzaju festyny, wycieczki raz na miesiąc. Posiadają też własną szklarnie. Wszystkim ciekawym i chętnym osobom polecam aby odwiedzili przedszkole osobiście i przekonali się sami.

18 Listopada, 2015

Bardzo nieprofesjonalna kadra.Przedszkole bez kamer, dzięki którym można na bieżąco mieć podgląd przez rodzica na czynności wykonywane przez

Anna

Bardzo nieprofesjonalna kadra.
Przedszkole bez kamer, dzięki którym można na bieżąco mieć podgląd przez rodzica na czynności wykonywane przez dziecko. Prywatne przedszkole a standard jak w przedszkolu publicznym.

3.0 5.0 2 2 Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola już od 2 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Odnośnie kamer to kamery na przedszkolu są, wiec nie wiem do jakiego przeds