Kraina Uśmiechu Miłosława Romanowska

Nasza placówka jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera.

Nad bezpieczeństwem malców czuwają kompetentne opiekunki z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Obiekt spełnia wszelkie normy budowlano-sanitarne oraz sprzyja wszechstronnemu rozwojowi wychowanków.

Prowadzimy ciekawy wachlarz zajęć dydaktycznych z języka angielskiego, rytmiki, muzyki, plastyki. Współpracujemy z logopedą.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie w ramach cateringu z możliwością dopasowania diety do potrzeb żywnościowych maluchów.

Uczymy dzieci samodzielności, tolerancji i odpowiedzialności.

Zapraszamy maluchy w wieku od 2, 5 do 4 roku życia.

Mamy jeszcze wolne miejsca.

Placówka jest czynna przez cały rok w godzinach 6: 30- 17: 30 z możliwością indywidualnego dopasowania godzin pobytu dziecka.

Nasze przedszkole cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i dobrą opinią rodziców, czego dowodem są liczne rekomendacje i referencje.

Jesteśmy otwarci na dzieci z niepełnosprawnością ruchową oraz umysłową, mamy wyspecjalizowaną w tym zakresie kadrę.

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu.

Godziny otwarcia: 6:30-17:30 (z możliwością indywidualnego dopasowania godzin pobytu dziecka)