Krakowskie Centrum Psychologiczne Salvate Klub Dziecięcy Terefere

Nasz Klub Malucha pełni kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 3 lat. Panuje tu miła atmosfera, a maluchy czują się kochane, rozumiane i bezpieczne. Zatrudniamy doświadczonych pedagogów, którzy do potrzeb dzieci podchodzą indywidualnie, uczą ich samodzielności i odpowiedzialności oraz wspierają rozwój psychiczny, intelektualny i emocjonalny. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy ze sprawdzonym cateringiem. Do dyspozycji dzieci oddajemy 2 sale zabaw, plac zabaw, ogródek oraz salę do snu.

Organizujemy liczne wycieczki krajoznawcze i kulturowe. Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe, warsztaty plastyczne, rytmikę, muzykę oraz zajęcia z psychologiem i rehabilitantem. Współpracujemy z dietetykiem. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapewniamy bezpłatny okres adaptacyjny. Nasza placówka jest czynna w godzinach 9: 00- 17: 00 z możliwością wcześniejszych godzin pracy. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Plac Generała W. Sikorskiego 4/1
małopolskie