Krakusek

Nasze przedszkole jest miejscem wyjątkowym i bezpiecznym, gdzie wszystkie maluchy czują się kochane i rozumiane. Obiekt spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Wspieramy indywidualny rozwój emocjonalny, fizyczny, chemiczny oraz psychiczny naszych wychowanków, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy samodzielności i odpowiedzialności. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje.

Prowadzimy ciekawe zajęcia: język francuski i angielski, ćwiczenia mowy, rytmika z elementami tańca, plastyka, gimnastyka. Zapewniamy zdrowe i zbilansowane wyżywienie. Jesteśmy otwarci na sugestie z Państwa strony odnośnie prowadzenia naszej placówki. Przedszkole jest finansowane przez Urząd Miasta (bezpłatna opieka od 8: 00 do 13: 00, każda kolejna godzina płatna 1 zł). Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 lat, także maluchy niepełnosprawne. Zapraszamy Państwa do współpracy.

29 Października, 2015

Ania

Przedszkole jest teraz zarządzane przez Panią dyrektor Magdalenę Szczęsną, która jest osobą bardzo kompetentną. Przedszkole cieszy się bardzo dobrą opinią. Dzieci są bardzo zadowolone ponieważ mają wiele różnych ciekawych zajęć. Panie nauczycielki są bardzo miłe i dzieci je uwielbiają.

04 Września, 2014

stanowczo odradzam współpracę z tą placówką!!!wybitnie niekompetentna osoba, nie regulująca należności, od ponad pół roku nie możemy si

Ela

stanowczo odradzam współpracę z tą placówką!!!
wybitnie niekompetentna osoba, nie regulująca należności, od ponad pół roku nie możemy się doczekać spłaty wystawionych faktur za wyżywienie dzieci, pomimo,że właścicielka pieniądze za posiłki otrzymała od rodzców

03 Lipca, 2014

Aleksandra

Znam przedszkole od drugiej strony i do opiekunek nie mam zastrzeżeń, są oddane pracy, miłe, zaangażowane. Niestety pani Alina Rusinek nie reguluje swoich długów (nie zapłaciła mi za wykonaną pracę). Odradzam współpracę z tą Panią.

12 Lutego, 2014

Dorota

zgadzam się z Agą aby nie wypisywać bredni - mój synek chodził wcześniej do grupy żłobkowej a teraz do przedszkola jest zadowolonym i szczęśliwym dzieckiem, bardzo dobrze się rozwija a w przedszkolu spędza większość dnia gdyby coś się działo byłby inny - Panie są rewelacyjne i te które zajmowały się nim w grupie najmłodszej (już nie pracują)jak i te obecnie pracujące, nie zależnie od wieku mają ogromne serce do dzieci, atmosfera jest miła, dzieci zadbane, jadłospis ok., czas wypełniony: spacery,latem plac zabaw, zajęcia dodatkowe do wyboru oraz odwiedziny teatru z przedstawieniami, mój synek wiele się tam uczy - ciągle jakaś nowa piosenka,wierszyki czy też bajki(których my z mężem nie znamy) więc nauczyły Panie, bardzo lubi chodzić do przedszkola, lubi również Panie - co świadczy o tym, że dobrze się zajmują dziećmi, jestem bardzo zadowolona a jeżeli ktoś z przyczyn osobistych wypisuje takie podłe uwagi i nie jest zadowolony to niech zabierze swoje dziecko do innego przedszkola!

05 Listopada, 2013

Aga

mój synek chodzi do tego przedszkola i musze powiedzieć ze jestem bardzo zadowolona,nie tylko ja,bo i moje dwie przyjaciolki,ktorych dzieci także tam chodza,bardzo mila atmosfera,panie opiekujące się dziecmi sa bardzo sympatyczne (oprócz jednej w starszej grupie ktora faktycznie chodzi jakby ja cos ugryzło lub pracowala tam za kare) ale reszta naprawdę bez zarzutu,jadlospis bdb,spacery do południa,wiele zabaw,duzy wybor zajec dodatkowych,moj synek bardzo chętnie tam chodzi i jest szczęśliwy,nie placze,nie zmienia się na gorsze,jest grzeczny taki jak był co swiadczy o tym,ze pracują tam osoby które potrafią się jednak zajmować dziecmi a co do pani dyrektor to jedna z milszych osob jakie znam!!! wiec proszę nie pisać bredni i nie wprowadzać ludzi w blad z przyczyn OSOBISTYCH!!!

29 Lipca, 2013

Opiekunki są niekompetentne,nerwowe ze skłonnością do agresji,wiem że nie umiały dogadac się z masą dziewczyn, która z tamtąd odeszła!!!

Ala

To jest śmiech na sali poza tym wiek poniżej 26 lat to taki wiek bardziej rozchwiany emocjolnalnie,mówiąc po krótce!

29 Stycznia, 2013

Anna

Pani Alina Rusinek to osoba która nie reguluje swoich długów ! jest to osoba nie słowna i nie godna zaufania. Proszę o przemyślenie współpracy z ta Panią. Osoba o takich skłonnościach nie powinna zajmować się dziećmi!!!

2.7 5.0 7 7 Przedszkole jest teraz zarządzane przez Panią dyrektor Magdalenę Szczęsną, która jest osobą bardzo kompetentną. Przedszkole cieszy się bardzo dobrą opinią. Dzieci są ba