Kreatywne Niepubliczne Przedszkole i Centrum Edukacyjne Małe Skarby

Nasza placówka pełni profesjonalną opiekę nad dziećmi zapewniając bezpieczeństwo, miłą atmosferę i indywidualne podejście do potrzeb maluchów. Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach przez doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. Obiekt spełnia normy budowlane i sanitarne. Posiada atestowane wyposażenie i pomoce dydaktyczne. Prowadzimy zajęcia wspierające indywidualny rozwój psychiczny, fizyczny, emocjonalny i intelektualny dzieci. Uczymy je samodzielności, tolerancji i szacunku.

Oferujemy szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych- lekcje tańca, aerobic, zajęcia poznawcze, warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne i ceramiczne. Organizujemy wycieczki i imprezy okolicznościowe. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie w zakresie prowadzenia placówki. Dobro i szczęście dzieci są dla nas najważniejsze. Do Państwa dyspozycji jesteśmy od poniedziałku do soboty, także w godzinach popołudniowych. Zapraszamy.