Little Tigers Przedszkolandia Iwona Świętkowska

Little Tigers Przedszkolandia Iwona Świętkowska

Nasze Przedszkole jest miejscem wyjątkowym, gdzie dobro wszystkich dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu.

Panuje tu miła, rodzinna atmosfera, a maluchy czują się kochane i potrzebne.

Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie.

Do potrzeb maluchów podchodzimy w sposób indywidualny i życzliwy.

Przygotowujemy dzieci do dalszej edukacji w szkole oraz uczymy je samodzielności i zasad współżycia społecznego.

Rekomendacje są dowodem tego, że jesteśmy placówką godną zaufania.

Obiekt spełnia surowe normy unijne i budowlane.

Prowadzimy zajęcia w zakresie integracji sensorycznej, gimnastyki korekcyjnej, gastronomii, języka angielskiego i francuskiego oraz rytmiki i muzyki.

Współpracujemy z logopedą.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie w ramach cateringu.

Istnieje możliwość dopasowania diety do potrzeb żywnościowych dzieci.

Prowadzimy zajęcia adaptacyjne.

Wpisowe wynosi 400 zł, czesne 500 zł + wyżywienie ( opieka całodzienna) bądź 450 zł ( opieka na 5h dziennie w miarę wolnych miejsc rekrutacja trwa cały rok.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 17:00.

Zapraszamy dzieci w wieku od 2, 5 do 6 roku życia.

Mamy jeszcze wolne miejsca!

Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu.

Zapraszamy.

7:00- 17:00

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
18 Lutego, 2015

Wszechstronny rozwój zapewnia mojemu dziecko tu przedszkole. Jestem najbardziej zadowolona z gimnastyki korekcyjnej. Synek bardzo korzysta też z zaj

Paulina 

Wszechstronny rozwój zapewnia mojemu dziecko tu przedszkole. Jestem najbardziej zadowolona z gimnastyki korekcyjnej. Synek bardzo korzysta też z zajęć plastycznych. Kadra jest tutaj po prostu rewelacyjna. Zdecydowanie polecam!

29 Stycznia, 2015

W tym przedszkolu moje dziecko radośnie spędza czas. Zabawy są naprawdę kreatywne a zajęcia doskonale wpływają na rozwój mojego brzdąca.
Marzena 

W tym przedszkolu moje dziecko radośnie spędza czas. Zabawy są naprawdę kreatywne a zajęcia doskonale wpływają na rozwój mojego brzdąca.

13 Stycznia, 2015

Przedszkole oferuje dużo zajęć, każdy dzień jest inaczej organizowany, a w samej placówce panuje rodzinna, ciepła atmosfera, która przekonuje.

Mariola 

Przedszkole oferuje dużo zajęć, każdy dzień jest inaczej organizowany, a w samej placówce panuje rodzinna, ciepła atmosfera, która przekonuje.
Polecam

15 Grudnia, 2014

Mogłabym bardzo długo mówić o tym przedszkolu. Przede wszystkim zapewnia ono mojemu dziecku fantastyczna opiekę i doskonałe warunki do rozwoju a

Iza 

Mogłabym bardzo długo mówić o tym przedszkolu. Przede wszystkim zapewnia ono mojemu dziecku fantastyczna opiekę i doskonałe warunki do rozwoju a to dla mnie najważniejsze. Świetne wyposażenie.

26 Listopada, 2014

Oferta tego przedszkola jest tak bogata, że aż kręci się w głowie. Naprawdę wspaniałym rozwiązaniem są tu niewątpliwie języki obce. Zgadzam

Anka 

Oferta tego przedszkola jest tak bogata, że aż kręci się w głowie. Naprawdę wspaniałym rozwiązaniem są tu niewątpliwie języki obce. Zgadzam się z moimi przedmówcami w kwestii pozytywu.

30 Października, 2014

Moja Majusia jest przedszkolem po prostu zachwycona! Cieszy się z zajęć, które są prowadzone każdego dnia, bardzo dużo opowiada mi o przedszkol

Aneta Tokarska 

Moja Majusia jest przedszkolem po prostu zachwycona! Cieszy się z zajęć, które są prowadzone każdego dnia, bardzo dużo opowiada mi o przedszkolankach, które jak wiem dużo serca i doświadczenia wkładają w opiekę nad dziećmi.
Polecam!

09 Października, 2014

Przedszkole spełnia moje oczekiwania, ponieważ wiem, że moje dziecko przeżywa swoje dzieciństwo w komfortowych, pewnych, zaufanych warunkach z su

Klaudia 

Przedszkole spełnia moje oczekiwania, ponieważ wiem, że moje dziecko przeżywa swoje dzieciństwo w komfortowych, pewnych, zaufanych warunkach z super kadrą
Polecam!

02 Września, 2014

O tej placówce mam naprawdę bardzo pozytywną opinię. Czesne są bardzo przystępne. Kolejną zaletą jest przepyszne wyżywienie. Dodatkowo oferta

Iwona 

O tej placówce mam naprawdę bardzo pozytywną opinię. Czesne są bardzo przystępne. Kolejną zaletą jest przepyszne wyżywienie. Dodatkowo oferta zajęć jest tu niezwykle różnorodna. Dzięki temu moje dziecko może się rozwijać pod każdym względem. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom tę placówkę.

18 Sierpnia, 2014

Wiele osób polecało mi to przedszkole. Wszyscy mieli rację. Jestem bardzo zadowolona, że posłałam tu moją córeczkę. Zajęcia z francuskiego o

Dorcia 

Wiele osób polecało mi to przedszkole. Wszyscy mieli rację. Jestem bardzo zadowolona, że posłałam tu moją córeczkę. Zajęcia z francuskiego oraz logopedii to wspaniały pomysł. Dodatkowo w tej placówce mój niejadek be problemów zjada wszystkie serwowane tu posiłki.

09 Sierpnia, 2014

Przedszkole to oferuje wspaniałe zajęcia dydaktyczne oraz możliwość nauki angielskiego i francuskiego. Moje dziecko spędza tu dziesięć godzin.

Dżasta 

Przedszkole to oferuje wspaniałe zajęcia dydaktyczne oraz możliwość nauki angielskiego i francuskiego. Moje dziecko spędza tu dziesięć godzin. W tym czasie może zjeść pyszne i zdrowe posiłki. Dodatkowo atmosfera w tym miejscu jest bardzo przyjazna, a kadra troskliwie opiekuje się dziećmi.

5.0 5.0 13 13 Wszechstronny rozwój zapewnia mojemu dziecko tu przedszkole. Jestem najbardziej zadowolona z gimnastyki korekcyjnej. Synek bardzo korzysta też z zajęć plastycznych. Kadra jest
Strona:
12