Log-Edus Ewa Greczuk

Jestem doświadczonym logopedą, który współpracuje z dziećmi, młodzieżą, studentami i osobami dorosłymi. Dzięki bogatej praktyce zawodowej, nieszablonowemu podejściu do potrzeb Klienta oraz nieustannemu podnoszeniu swoich kwalifikacji mam pewność, że moje usługi są skuteczne i przynoszą wymierne rezultaty. Terapię dobieram indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Moja oferta obejmuje:

• Korektę wad wymowy u dzieci

• Logopedyczne zajęcia grupowe i indywidualnie z wykorzystaniem urządzeń multimedialnych

• Logorytmika

• Pomoc edukacyjne

• Konsultacje w zakresie pisania prac

• Sprawdzanie i korekta prac dyplomowych

• Korepetycje z języka polskiego

• Przygotowanie do matur

• Opieka na dziećmi w okresie wakacyjnym

• Pomoc w sporządzaniu pism urzędowych

Mój gabinet cieszy się zaufaniem i uznaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i pochlebne opinie. Istnieje możliwość współpracy ze żłobkami i przedszkolami. Zapraszam Państwa do współpracy.

04 Marca, 2016

Ewa

04 Marca, 2016

Wspaniała osoba, profesjonalistka, oddana swojej pracy i dzieciom, które chętnie do niej przychodzą i szybko się uczą :) Polecam bardzo :)

Marta

5.0 5.0 2 2 100% satysfakcji, doskonała współpraca z rodzicami, pełne poświęcenie się pracy, bez względu na jej rodzaj. Warto zainwestować w takiego profesjonalistę!