Magdalena Szymańska “Kubuś Puchatek i Przyjaciele”

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane, potrzebne i bezpieczne. W naszej placówce zatrudniamy wykwalifikowany personel z wykształceniem pedagogicznym, dzięki czemu możecie być Państwo pewni tego, że powierzacie swoje pociechy w dobre ręce.

Do potrzeb każdego malucha podchodzimy indywidualnie dbając o jego wszechstronny rozwój wśród rówieśników. Poprzez nowoczesne metody pracy z dzieckiem uczymy go poprzez gry i zabawę. Realizujemy podstawy programowej MEN. Maluchy uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, ruchu, plastyki, techniki i teatru. Zapewniamy wyżywienie dostosowane do potrzeb dziecka oraz opiekę doświadczonego logopedy. Obiekt jest monitorowany.

Obecnie posiadamy 5 wolnych miejsc w naszej placówce.

Zapraszamy.