Magnolki Niepubliczne Przedszkole

Nasze Przedszkole MAGNOLKI jest miejscem wyjątkowym, do którego z przyjemnością uczęszczają wszystkie dzieci. Naszym celem jest dobro i szczęście maluchów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby po opuszczeniu naszej placówki na twarzach dzieci gościł uśmiech. Zatrudniamy wykwalifikowany personel o wykształceniu pedagogicznym, który do potrzeb wychowanków podchodzi z troską i z zaangażowaniem, dzięki czemu te czują się kochane i bezpieczne.

Dbamy o wszechstronny rozwój dzieci, kształtowanie zachowań społecznych oraz wpajanie istotnych wartości. Maluchy rozwijają się biorąc udział w zajęciach prowadzonych metodą Howarda Gardnera. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych języka angielskiego, rytmiki, tańca, teatru, grafiki czy lekcjach kulinarnych. Oferujemy wyżywienie dostosowane również do indywidualnych wymagań dietetycznych dziecka.

Zapewniamy opiekę psychologa i logopedy. Rekomendacje rodziców oraz uśmiech na twarzach maluchów są najlepszym dowodem jakości naszych usług. Posiadamy jeszcze 15 miejsc wolnych!!! Placówka jest czynna w godzinach 6:00-19:00. Zapraszamy.